Bestuur

Sporting Leiden kent het bestuursmodel 'besturen op afstand'. In dit model is het compacte bestuur, 6 personen, verantwoordelijk voor de lange termijn strategie en visie van de vereniging. Het bestuur geeft gestalte aan het beleid van de vereniging en ziet toe op de uitvoering daarvan. De (dagelijkse) uitvoering van het gekozen beleid ligt bij de diverse commissies die ieder een coördinator hebben. Ieder bestuurslid is verantwoordelijk voor een aantal van deze commissies. Bestuurslid bij Sporting Leiden ben je per termijn van 3 jaar. Ieder bestuurslid kan maximaal 2 termijnen van 3 jaar in functie zijn. Voordeel hiervan is dat er regelmatig verse nieuwe mensen toetreden tot het bestuur en er verse en frisse ideeën op tafel komen. Daarnaast geven we op deze wijze duidelijk aan dat je een bestuursfunctie niet voor het leven doet maar een korte overzichtelijke periode.

Ons dagelijkse bestuur

FunctieNaam
VoorzitterWillem Pikaar
SecretarisCasper Stuivenberg
Financieel ManagerBas Middelkoop
Bestuurslid Algemene ZakenRonald Mink
Bestuurslid Voetbalzaken SeniorenRini van Staveren
Bestuurslid Voetbalzaken JeugdGuido du Prie

Verdeling Commissies

Bestuurslid Commissie
VoorzitterVrijwilligers
SecretarisMedia, Evenementen, Ledenadministratie, Kledingplan
Financieel ManagerKantine, Financieel
Bestuurslid Algemene ZakenAccommodatie, Onderhoud, Sponsor
Bestuurslid Voetbalzaken SeniorenSelectiezaken, Senioren, Wedstrijdzaken
Bestuurslid Voetbalzaken JeugdJeugd

KOM IN CONTACT MET DE Commissies

CommissieContact
Wedstrijdzakenwedstrijdzaken@sportingleiden.nl
Ledenadministratieledenadministratie@sportingleiden.nl
Technische Commissie (selectie)tc@sportingleiden.nl
Contributiecontributie@sportingleiden.nl
Kledingkleding@sportingleiden.nl
Jeugdjeugd@sportingleiden.nl
Sponsoringsponsors@sportingleiden.nl
Mediamarketing@sportingleiden.nl
Toernooientoernooien@sportingleiden.nl

 

Heb je vragen of opmerkingen aan het bestuur? Stuur deze dan naar bestuur@sportingleiden.nl