Bestuur

Ons bestuur

Voorzitter: Wim Pikaar
Vice Voorzitter: Ed Immink
Secretaris: Casper Stuivenberg
Penningmeester: Marcel Dongelmans
Bestuurslid Voetbalzaken: Henk Fokkema

Heb je vragen of opmerkingen aan het bestuur? Stuur deze dan naar bestuur@sportingleiden.nl

Commissies

Aanmelden of een wijziging doorgeven? mail naar:
Ledenadministratie: ledenadministratie@sportingleiden.nl

Vragen over wedstrijdzaken? mail naar:
Commissie Wedstrijdzaken: wedstrijdzaken@sportingleiden.nl

Vragen over de jeugdzaken? mail naar:
Commissie Jeugd: jeugd@sportingleiden.nl

Vragen voor de Technische Commissie (Selectie)? mail naar:
Commissie Toernooien: tc@sportingleiden.nl

Uitnodiging voor toernooien versturen? mail naar:
Commissie Toernooien: toernooien@sportingleiden.nl

Vragen over contributie? mail naar:
Commissie Contributie: contributie@sportingleiden.nl

Wedstrijdverslag? mail naar:
Commissie Social Media & Website: marketing@sportingleiden.nl

Vragen of interesse in sponsoring? mail naar:
Commissie Sponsoring: sponsors@sportingleiden.nl