Bestuur

Ons bestuur

Voorzitter: Wim Pikaar
Vice Voorzitter: Ed Immink
Secretaris: Casper Stuivenberg
Penningmeester: Marcel Dongelmans
Bestuurslid Voetbalzaken: Henk Fokkema

Heb je vragen of opmerkingen aan het bestuur? Stuur deze dan naar bestuur@sportingleiden.nl

Commissies

 

Commissie Wedstrijdzaken: Wedstrijdzaken@sportingleiden.nl

Commissie Toernooien: Toernooien@sportingleiden.nl

Commissie Contributie: Contributie@sportingleiden.nl

Commissie Social Media & Website: Marketing@sportingleiden.nl

Commissie Sponsoring: Sponsors@sportingleiden.nl